به کلینیک تخصصی ما خوش آمدید…

معرفی

کاشت مو یک روش جراحی است که در آن موهای کم و یا کلی روی سر کاشته می‌شوند تا به شکل و ظاهر طبیعی‌تری برسند. در حال حاضر، اکثر متخصصان پوست و مو معتقدند که کاشت مو موثرترین روش درمان طاسی و بازگرداندن زیبایی به فرد است زیرا این روش نتیجه ای طبیعی دارد و از فولیکول های موی خود فرد استفاده می شود. کاشت مو تنها منحصر به موی سر نیست بلکه از آن برای کاشت ابرو نیز استفاده می شود. البته موثر بودن نتیجه کاشت مو تا حد بسیار زیادی به پزشکی بستگی دارد که کار کاشت را انجام می دهد. توصیه می کنیم که حتماً برای نتیجه موثر و جلوگیری از بروز عارضه به بهترین دکتر کاشت مو و بهترین کلینیک این عمل مراجعه کنید.

دلایل دست دادن موها

این عمل برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که گفتیم، پیوند مو برای همه افراد مناسب نیست. افراد زیر نمی توانند این عمل داشته باشند:

عوارض کاشت مو چیست؟

کاشت مو یک روش جراحی است که در آن موی بیشتری روی قسمتی از پوست که کمتر مویی روی آن وجود دارد، کاشته می‌شود. عوارض کاشت مو ممکن است شامل درد و تورم در منطقه کاشت، خونریزی، عفونت، خارش، التهاب و تحریک پوست، تغییر رنگ پوست، آسیب به عصب‌ها و عروق خونی، و تشکیل خطوط ناهموار بر روی پوست باشد. همچنین، ممکن است موهای کاشته شده به دلیل عوامل مختلفی مانند عدم مراقبت درست، عدم تغذیه درست، استفاده از محصولات شیمیایی نامناسب و… آسیب دیده و ضعیف شوند.

کاشت مو برای چه نواحی استفاده می شود؟

از روش کاشت مو برای بازسازی موی نواحی زیر استفاده می شود:

  • ابرو
  • مژه
  • ریش و سبیل
  • قفسه سینه
  • اندام تناسلی

روش کاشت مو

کاشت مو یک روش جراحی است که توسط دکتر دکتر انجام می‌شود. در این روش، موهای شما را از مناطق دیگری از بدن یا از موهای خودتان می‌گیرند و آن‌ها را در محل کاشت موها قرار می‌دهند. این روش معمولاً با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته انجام می‌شود تا نتیجه ای طبیعی و دائمی به دست آید.

عکس‌های قبل و بعد از کاشت مو

عکس‌های قبل و بعد از کاشت مو عکس‌های قبل و بعد از کاشت مو عکس‌های قبل و بعد از کاشت مو

استفاده از کرم و قرص و دارو پس از کاشت مو

بعد از این عمل، دکتر ممکن است به شما کرم‌های خاصی را توصیه کند تا به بهبودی سریع‌تر کمک کنند. حتماً از دستورات و راهنمایی‌های دکتر پیروی کنید تا بهترین نتیجه را بدست آورید.

 

منبع